~GrupHepsiFanCluß~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~GrupHepsiFanCluß~

Gerçek Hepsicilerin olduqu Biyer War mı Bildiğin? Tabi burdan başka??

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

msn nickleri(karışık)

4 posters
YazarMesaj
**CK-Burcu**
Gerçek Hepsiciyim
Gerçek Hepsiciyim
**CK-Burcu**

ruh halin : msn nickleri(karışık) 12seytaniuq01bp71yk6
Grup Hepsi\'den Kimi Seviyosn! : msn nickleri(karışık) Ck12il7

msn nickleri(karışık) Empty
MesajKonu: msn nickleri(karışık)   msn nickleri(karışık) Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 3:36 pm

Nic£ d£LikanLıLar g0rdük kolunda Kız ceßind£ £man£t arkasında sürü.. Raconu kaHpeLik yürüyüşü sahtelik , kaLßi var yüreği y0k

KâhpéLiq lKoymâz lBizé lBizim GönuLLérimiz lKâhpé DéiL Âmâ Bizi Unutâni Bizdé Unuturuz lKâhpéCé.

Usturama Jileti Takarım.Gövdeme Derin FaçaLar Atarım İstersen KraL Ol Farketmez Senide Mermi Manyağı Yaparım.!

GeCeLeRi GeLMe JiLeT aTaRıM uZaTMa KoLuNu SaNa Da aTaRıM BeN HeRGeCe aGLaYıP KeNDMi DoGRaRm DeDiM Ya SaNa GüLüM ßêN PisKoPaTım.

ParçaLanmı$ Vücudum Olmu$ ßir Ses UzakLa$ Kızım ߀nden Git Kahbele$ Sana DeqiL Seni Sevdiğim İcin ßana Lanet oLsun

Ortamın ßittiği Yerde ßiz ßaşLarız Şeklimiz İçin Yaşar Tarzımız İçin Ölürüz.

Ne Paranın Delisi Ne Pezevengin Gölgesi Ne Orospunun ßekçisi Nede İbnenin Tetikçisi Olduk ßiz Gönlümüzün £fesi Ortamların Delisi Olduk..

Ben Günahkarım çekerim Tineri BaLiyi sigarayı..Atarım Kendimi Bir BoşLuğun İçine..Ben Günahkarım Sen Vefasızsın..Sen Acımasızsın

SADECE OZUR DILEMEK ISTEMISTIM. YAPAMADIM SACMA GURURUMA YENILDIM AMA SESSIZCE CEKIP GITMENE DE DAYANAMADIM. BENI AFFET COK UZGUNUM OZUR DILERIM

BU COK CIDDI BIR MESAJDIR, ICERIGI KALBIMIN EN DERIN KOSESINDEN GELIYOR? AFFET BENI OZUR DILERIM CANIM !!

YAPTIGIM HATADAN DOLAYI OZUR DILER, BUNDAN SONRA BOYLE BIR HATANIN TEKRAR ETMEYECEGINE BILDIREREK, OZURLERIMIN KABUL EDILMESINI TEMENNI EDERIM. SAYGILARIMLA.

OZUR DILERIM SENI ARAMADIGIM ICIN AFFET BENI

OZUR DILERIM SENSIZ GITMEK ZORUNDA KALDIGIM ICIN... AFFET BENI

OZUR DILERIM SENI ORDA BEKLETTIGIM ICIN AFFET BENI.

YAPTIGIM HER YANLIS ICIN OZUR DILERIM

GECMISTE YASADIGIMIZ TUM KIRGINLIKLAR ICIN OZUR DILIYORUM SENDEN.

MERHABA, ONCELIKLE SIZDEN OZUR DILEMEK ISTIYORUM. CUNKU; BUGUN OLANLAR HIC KIMSENIN KOLAYCA KABUL EDEMEYECEGI SEYLERDI. ANCAK SIZE KARSI DUYGULARIM COK YOGUN VE SIZINLE SIKCA GORUSMEK ISTEGINDEYIM... EGER OZURLERIMI KABUL EDER VE BANA BIR SANS DAHA VERIRSENIZ, LUTFEN OLUMLU BIR MESAJ GONDERIN!

BILIRSIN BIR KARINCAYI BILE INCITMEM... SENI DE INCITMEK ISTEMEDIM, INAN KI ISTEMEDEN OLDU. COOOOOK AMA COOOOOK OZUR DILIYORUM SENDEN...

GUNLERDIR OZRUMU KABUL ETMEN ICIN MESAJ YOLLUYORUM... LUTFEN, LUTFEN ARTIK OLUMLU BIR YANIT VER DE ICIMDEKI SIKINTIYI HAFIFLET? TEKRAR YAZIYORUM.. OZUR DILERIM TUM OLANLAR ICIN... GERCEKTEN COK UZGUNUM? SANA OLAN ASKIMDAN KUSKU DUYMAMALISIN, SENI SEVMIYOR SANA TAPIYORUM. NE OLUR BENI AFFETTIGINI SOYLE.

OZUR DILEMENIN BIR ASILLIK OLDUGUNU DUSUNUYOR VE BUGUN BULUSMAYA GELMEDIGIM ICIN OZUR DILIYORUM SENDEN. INAN BANA ELIMDE OLMAYAN NEDENLERDEN DOLAYI GELEMEDIM..

MESAJIM YUREGIMIN EN DERIN KOSESINDEN GELIYOR? BU NEDENLE SAKA MI YAPIYOR DIYE DUSUNME SEVDIGIM? KIRGINLIKLAR KALKSIN ISTIYORUM BIRICIGIM. OZURLERIMI KABUL ET!

BEYAZ BIR GUVERCIN YOLLUYORUM SANA BU MESAJLA BIRLIKTE. BU BIR BARIS MESAJI! TUM KIRGINLIKLARI YOK ETSIN DIYE

"KIRDIM SENI AMA INAN COK UZGUNUM. BUGUN ICIN OZUR DILERIM. ISTEDIGIM TEK SEY BENI AFFETMEN VE YINE ESKI GIBI OLMAMIZ. SENI SEVIYORUM!"

BEN BU OZUR ISLERINDE HICBIR ZAMAN IYI OLAMADIM ANCAK SENI O KADAR SEVIYORUM KI. ONUN ICIN. OZUR DILERIM CANIM!

SOZLERINDEN BELLI, KIRMISIM SENI BILMEDEN... BIR OPUCUK VERSEM, SARILSAM, OZUR DILESEM AFFEDER MISIN BENI?

BU SMS ILE BIR DE OPUCUK YOLLUYORUM SANA OZURLERIMI KABUL EDIP, BENI AFFETMEN ICIN. O KADAR DEGERLISIN KI BENIM ICIN, SENSIZ BIR HAYAT DUSUNEMIYORUM.

BILIRSIN AFFETMEK GIBI BIR BASKA BUYUKLUK YOKTUR.. BEN DE BIR HATA YAPTIM VE AFFINA SIGINIYORUM.. AFFET LUTFEN BENI...

BILIYORUM BUGUN SENI ISTEMEDEN KIRDIM VE SONRA PISMANLIKLAR DENIZINDE KULAC ATIP DURDUM CARESIZCE... BILIYORUM GOZLERINDEN OKUDUM KIRGINLIGINI. AFFET BENI N.OLUR SEVDIGIM... OZURLERIMI KABUL ET. SENI SEVIYORUM!

YAPTIGIM ONCA HATADAN SONRA SENIN YUZUNE BAKACAK HALIM KALMADI. LUTFEN BU MESAJLA BIRLIKTE GELEN SEVGIMI KABUL ET VE BENI AFFET...

SANIRIM OZUR DILEMEK ICIN COK GEC KALDIM AMA YINE DE SON KEZ SANSIMI DENEMEK ISTIYORUM: OZUR DILERIM!
Takıl bana hayatın renklensin, fazla takılma gökkuşağına dönersin.

Herkesin gördüğü ileti kişisel değildir..

..

ağlarsa anam ağlar gerisi ninja kaplumbağlar...
.

..

Sevipte sevdiğini sölemeyeni seven affetsin, sevmeyipte seviyorum diyeni Allah Kahretsin.

Seni benden daha çok seveni bulursan,
Seni şimdi unutmaya hazırım inan...

..
Seni benden daha çok seveni arıyorsan,
Bu canın ölmesini bekle o zaman!!!
"It's raining man..Ama bi tanesi kafama düşmüyo..

On bin resme dahil olsan ben veririm en iyi pozu

Benimle ay lı ben li konuşma dilini keserim

Rap hayatını tek parçamla bitiririm yeminliyim

Tek bir ihtimal var desem yerli yalaka sensin

kalbim eski dosta küser bu muhabbet burda biter

gecmişimi gölgeye teslim etim

kader yazılmıs magdem oynamak düşer derdi içime atmak ya kanser yada

verem eder seni unutmak ister bu esralı gözler

ben degildim onlar oldu vefasız ben sefildim gecelrimde onlar kaldı cezasız

askını söle bana fiyatı ne kadar ben deki yürek ulan allahına kadar

dunya koca mekan acıması binlerce insan sokaklarda savunmasız bursa

dunya içinde bir alt küme sucun mechul gidersin güme

aglarım kimseler duymaz sesimi hakırırım yıldızlara ismini

kac sokak var gördügümde agladım bilirmisin yanlızlıktan migdem bulanır geldesem gelirmisin

arabam yok ama sesimi kesmeyi bosuna esmeyin dönmesemde rapten vazgecmeyin

ask dedigin yalan olmam ona teslim

gidersende geriye dönme dönersen de üstüne fazla bir sey giyme

tutamadıgı verdigim sözlerimi silmedim yaslı gözlerini

ölüm yakın görüyorum izlerini haydi son defa tutayım ellerini

gülde güleyim sevde seveyim ölde öleyim senin için sensiz ben bir hiçim
dostlar namertler hepsi sertler

inlermeler fazla sürmez bu rap burda bitmez duygusala baglamısız tekbir cifli yetmez

kolpa olan doslarım bu sözleri yesin gözlerini kacırmadan kullak verip dinlesin
gun batımı ben ayyaşım bir köşe başında kaymışım

baska kimseyi sevemicek benim onu sevmedigim başka kimseyi göremicek beni onu görmek istemedigim gibi

son sölediklerim aklından cıkar çünkü gecerli degil onlar
İkinci Bİ SeVgİyi BuLaMazSAk BİrİnCİsİne uZun SÜre BaĞLı KaLıRız...

Sen KeNdİ ŞeReFİnİ 3 KuRuŞa SaTaCak KaDar BaStSen..BndE O ŞeREFi SaTın ALaCak KdR Büyüğüm..

BN Ne ŞRfSzlere Şİir YaZdM Şİir GİBİ OKUMAdı..Bn Ne ŞRfszLere GöNül VeRdim HİçBİrİ adaM GBİ SevMedİ..

GerÇk Aşk TıPKI PeRiLer ciNLer GBİdr HerKes BaHsİnİ EdEr AMa GöZÜyLe GöRMş Oln Pk Azdır

ÇOk KıRdın Şu KlBİMi Bn SevDm Sen KçTn..KaPaNMış YaRaLarImı BN SArDm Sn AçTn..SeVMeYi BİlmİoSn Suç BndeMi..? Ne YpAYım SevMeDn..SevMeYn Ne BİlSn BaNa Aşktn Söz EtmE..SevmEk Kİm Sen KİmSİn.......!!!!

AmACım Senİ KnDİMe BaĞlaMak OlSaydı Kİ Bu ÇK Kly OlurDu .... Bn SEİN SEvMeNİn TADıNı ÇıkArIORum DEDİm VE YPTım..Sen ŞİmDİ YokSn Bnİ ALLaSz Bİ KUla SAtttın HELAl OLSUN

En BüYÜk YaLnCı KmDr...?? ---En ÇK KnDİnDEn BAHsEDEn

AŞk İlK OkUlDa YÜREk KıPıRTıSı
OrTa OkULDA DuDAk ŞaPıRtIsI
..

ArTik SanDaLYéMDéN Son DéFa DuSuYorum

Tam rsiYa GéÇéRKéN BirakTiğin ”O” éL BéNim ..

DünyaDa HiÇ KimseYe GüvenMe ÇünKü ßeyaZ GülüN BiLe GölgeSi SiyahTır

Sen, sen ol! Asla biz olma..

I’M THE BEST ALAYINA REST.

* Hayatta iki kişi tanıdım.Birisi rüyalar kadar uzak sen, diğeri sevgililer kadar yakın ben.Hayatta iki kişi tanıdım .Birisi asla benim olmayacak sen, diğeri senden başkası olmayacak sen.

* Bir sıcak yüz aradım şu tenha sokaklarda sanki herkes yabancı herkes darılmış bana.ne derdimi soran var ne tanıdık bir çehre.ne tarafa uzansam ellerim boş kalıyor,mutlu olan kimseler hüznümü arttırıyor.

* bir mizrak olur bulurum kalbinin yerini bir hancer olur alirim ustundeki derini

* Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın degil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana baglandım sana taptım...

* Ayrılık kucuk sevgileri oldurur ama buyuk sevgileri guclendirir. Tıpkı ruzgarın mumu sondurup yangını guclendirdigi gibi... Bizim de sevgimiz hep yasayacak ve daha da guclenecek sevgilim. Nice gunlere birlikte olmak dilegiyle....

* Bir gün dudakların kurursa okyanusu getiririm sana aksam ayazında titrersen güneşi getiririm sana eğer gönlün sevgi ararsa kalbimi söker getiririm sana KIRÇIÇEGIM.

* SENI ICIMDEN ATIYORUM HERGUN BIRAZ BIRAZ, AYRILIGA DA ALISILIR UNUTMA.INSANIZ NELER GORECEGIZ DAHA, SENIN SEVGIN NEDIR KI KOCA DUNYADA!

* sen seni özleyenin özleminden habersiz özlemle özlenmektesin sen varya sen,özlemlerin içinde en çok özlenensin!!

* SENİ SEVİYORUM SEN SEVMESEN BİLE,SENİ ÖZLÜYORUM SEN ÖZLEMESEN BİLE,HERGÜN KENDİME DİYORUM ARTIK SEVMİYORUM SENİ GÖRÜNCE ANLIYORUM Kİ HALA SEVİYORUM

* VUR HANÇERİ KALBİME BIRAK HEP KANASIN FAZLA DERİNE İNME ÇÜNKÜ ORDA SEN VARSIN SENİ HALA ÇOK SEVİYORUM AŞKIM

* Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!

* Sen güllere özenme güller sana özensin .Üzme tatlı canını sen güllerden de güzelsin,sevgi kadar masum sevilecek kadar Ö Z E L S İ N

* SEN SON CUMLE, BEN NOKTAYIM BITME BENSIZ BITME SAKIN BANA BENDEN UZAKTAYIM, SANA SENDEN FAZLA YAKIN. SEN KOR EBE, BEN YOKTAYIM AZLIGINI BILDIM COK'UN HEM KARADA HEM AYAKTAYIM GOZSUZ GORUP, ELSIZ DOKUN,

* En koyu mavilikleri avucuna, en içten mutlulukları gözlerine ve en derin sevgileri kalbine usulca bırakıyorum.

* DÜNDE,BUGÜNDE,YARINDA, YÜREGIN KADAR YANINDAYIM. KENDINI YALNIZ HİSSETTIGINDE ELINI KALBINE KOY;BEN HEP ORDAYIM.

* Aşk hiç ummadığın biranda kapını çalıyorsa, için ürperiyor, nefesin kesiliyor, kalp atışların hızlanıyorsa; sakın korkma! unutma ki ansızın gelen aşklar büyük mutluluklar getirir..!.

* BAZAN KAR NASIL HAZIN YAGAR BILIRSIN KURSUNI BIR GOKYUZUNDEN AGLAMAKLI ISTE OYLEYIM, KAPKARAYIM BU GUN GEL EN HUZUNLU SESINLE, EN DOKUNAKLI.

* BIR SABAH UYANDIGINDA GÜNESY GÖREMEZSEN YANINDA SAKIN GÖZLERINI KAPATMA YILDIZLARIDA KAYBEDERSIN SONRA..

* Bulutların gözyaşları pencereye vururken düşlere daldığın bir gecede hangi hayaller sana uyumayı unutturuyorsa gelecek sana onları yaşatsın.

вιℓιуσямυѕυη ѕєη уüzмє вιℓмєѕєη νє ∂єηιzє gιяѕєη вιℓє вαтмαzѕıη. çüηкü тιριη кαуıк.

Beni BiR " ALLAH'IM BiR'de DOST'Larım BiLSin , GeriSi İLerLeSin!!

Søn NêfêSîm Sêndê KâLmî$ ôLêmîÿørûm.

£srAr'La ya$arKen YaLan DunYa'da Zamani İcmi$iz haßerimiz yOk
ßenLe Ya$aDıkLaRıNı uNut, Ya$aMaDıkLaRıNı DüŞün...!

Gecelerime Gelme JiléT TutaRıM UzAtMa KoLLarınI SAnA da AtArIm SeNin İçiN KeNDimi DoğraRıM DeDim Ya OluM BeN PsİkOpAtıM.

içtiğimizin değil, içerken düşündüklerimizin sarhoşuyuz…

kaderimse belalı aşkın severek yaşarım, ağlarım yokluğundan yanarım, ben aşkını tek başımada yaşarım.

Seni sevdiğimi görmeyecek kadar körsen, Bende seni sevdiğimi söylemeyecek kadar gururluyum…

esmer tenine gül yüzüne nasıl katlanırım sensizliğe ağlarım her gece sensizliğe gizlice..

Bütün insanları sevebilirdim, sevmeye senden başlamasaydım..

Her Insan Sevilcek Ve Sevecektir.

GüL SuNaN Bir eLde Daİma Bir miktar GüL KoKuSu KaLır..

яσ¢к,мєтαℓ νє ƒяρ ує “şєутαη ιşι” ∂ιуєηℓєя.¢єναρ νєяιη :”şєутαη вυηυη ηєяєѕιη∂є?”

gєℓ gєℓмє öηємℓι ∂єğιℓ αмα вєкℓєтмє тαмαммı!!!…

нαyαт кızgıи вoğα вєи кıямızı pєLєяiи

devamı var Very Happy
Aybush
Cemreji-Admin
Cemreji-Admin
Aybush

ruh halin : msn nickleri(karışık) Yaramazqf51fg61wz4

MesajKonu: Geri: msn nickleri(karışık)   msn nickleri(karışık) Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 3:38 pm

saol cnm
http://gruphepsiciyiz.bosfforum.com
**CK-Burcu**
Gerçek Hepsiciyim
Gerçek Hepsiciyim
**CK-Burcu**

MesajKonu: Geri: msn nickleri(karışık)   msn nickleri(karışık) Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 3:50 pm

önmli değill
gülçin_hastası
Süper Moderatör
Süper Moderatör
gülçin_hastası

Grup Hepsi\'den Kimi Seviyosn! : msn nickleri(karışık) Yhstk4

MesajKonu: Geri: msn nickleri(karışık)   msn nickleri(karışık) Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 3:53 pm

saol jnm
**CK-Burcu**
Gerçek Hepsiciyim
Gerçek Hepsiciyim
**CK-Burcu**

MesajKonu: Geri: msn nickleri(karışık)   msn nickleri(karışık) Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 4:03 pm

önmsiz
gülçin_hastası
Süper Moderatör
Süper Moderatör
gülçin_hastası

MesajKonu: Geri: msn nickleri(karışık)   msn nickleri(karışık) Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 4:45 pm

çok güzeller
**CK-Burcu**
Gerçek Hepsiciyim
Gerçek Hepsiciyim
**CK-Burcu**

MesajKonu: Geri: msn nickleri(karışık)   msn nickleri(karışık) Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 4:49 pm

ee yazan güzel olunca Very Happy Very Happy
gülçin_hastası
Süper Moderatör
Süper Moderatör
gülçin_hastası

MesajKonu: Geri: msn nickleri(karışık)   msn nickleri(karışık) Icon_minitimePerş. Eyl. 04, 2008 4:56 pm

sen mi uydurdun bunları
ErenLower
Moderatör
Moderatör
ErenLower

ruh halin : msn nickleri(karışık) Yaramazqf51fg61wz4

MesajKonu: Geri: msn nickleri(karışık)   msn nickleri(karışık) Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 12:58 pm

SaqL Janm Cooq qhseLLer......
**CK-Burcu**
Gerçek Hepsiciyim
Gerçek Hepsiciyim
**CK-Burcu**

MesajKonu: Geri: msn nickleri(karışık)   msn nickleri(karışık) Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 10:59 pm

önmsiz Very Happy
**CK-Burcu**
Gerçek Hepsiciyim
Gerçek Hepsiciyim
**CK-Burcu**

MesajKonu: Geri: msn nickleri(karışık)   msn nickleri(karışık) Icon_minitimeSalı Eyl. 09, 2008 11:28 pm

Yan cehennem yan, beş kamyon kömürlede ben geliyorum...

Az kaşardan tost, çok kaşardan dost olmaz...

O kız beni aşar, çünkü o bir kaşar, delikanlı adam, manitasız yaşar!

Hayat üç buçukla dört arasındadır. Ya üç buçuk atarsın ya da dört dörtlük yaşarsın...

Dünyada öyle adil bir düzen var ki; kimseyi atlamadan hepimizi tek tek düzüyor!

Ben mevlana değilim... Adam ol da gel!...

Kader sana hayat diye ekşi bir limon uzattıysa, sen üstüne tekila ve tuz iste!

Bugün 23 nisan, oha falan oluyor insan...

Kıyamet gelse de kopsak...

Senin sevginde yalanmış. bana yalanmamış lazım!..

Sıradanım, ama en ön sıradan!..

Gökte bir yıldız olsam ilk sana kayardım!..

Vitrinime değil iklimime gelenlere.. kalbimi vereceğim aslımı görenlere...

Adres yaz 054x xxx xx xx'e gönder gelip ağzını burnunu kırayım...

Pamuktan prenses mi olur?? Prenses dediğin taş gibi olur!..

Bençokayrılıklaryaşadımoyüzdenherşeyibitişikyazdım...

La havle vela corvette...

Seks bir matematiğe benzer, yatağı topla, elbiseleri çıkar, bacakları böl, çarpmaya başla...

Hayatında hiç oturum açmamış adam...

Tüm kaşarlar eriyecekse küresel ısınmaya evet!..

Kolumda jilet yarası, o bir kahpenin hatırası... Sevdik de ne oldu efes zengin oldu...

Yangında ilk beni kurtarın...

Ç-evrimdışı

Sev ama mevsimlik olmasın, yaz'ın açıp kış'ın solmasın...

Edison elektriği buldu ama parasını biz ödüyoruz, Pehhh...

En son gülen sen olacaksın... Çünkü geç anlıyorsun...

Yerin kulağı vardır, benimde kulağım var. Ben yer miyim ? Yemem!..

Bilmemek ayıp deil yeterki çaktırma...

Tam öğrenmeye başlamıştımki okul bitti...

Ey yükselen nesil... İn ulan aşağı...

Eger dünya delikanli olsaydı yuvarlak olmazdı...

İlahi Azrail sen adami öldürürsün...

Bu cekicilik, bu asalet, hele o büyülü gözler. Allah bütün güzelligi bir kişide toplamış. neyse benden çok bahsettik. sen nasılsın?..

Kaynanamı kaybettim görenlerin görmezlikten gelmeleri rica olunur...

Yasınız kaç? -Vallahi her yıl değişiyor...

İsmini vermek istemeyen izleyici...

Wwindows media player'daki unknown artist...

Nükleer.Başlıklı.KIZ

şipidik_şipidik_yüzen_kurbaa

Uçarak güneşe kafa atan pire...

Günahsızşeytan...

Gereksiz işler müdürü...

Ölene kadar ölümsüzüm...

Balinaya kafa atan deli hamsi...

Canım sıkıldı senden, nick değiştirdim emesenden...

Orada olduğunu biliyorum, kaçamazsınnn...

Düzeyli bir sohbete var msn ?..

Polat alemdar'ı haraca bağlayan nacizane kişilik...

Durumum çevrim içi/Beynim meşgul/Ruhum hemen dönecek/Aklım dışarıda/Elim telefonda/Kalbim çevrimdışı...

Msnevler...
Bill Gates'e uzanan eller kırılsın...

Zenci mahallesindeki solaryumcu...

Beyaz atlı prensi bulmak için daha kaç kurbağa öpmem gerekiyor?..

Aşk bir sabunsa köpürt beni pakize...

Yıllardır oturum açmayan adam...

Tanrım kör oldum, artık kusura bakamıyorum..

Nescafe bile 3ü1 arada, ben yalnızım...

Errorla mücadele...

Sonunda şans bana da güldü ama g*tüyle (!)

Dürümüm, çöp şişim ve ayranım; insan bedenine hapsolmuş bir hayvanım...

Benim gibisini google'da arasan bulamazsın...

Msn 'den gelen adam...

Nickneyime...

Baba beni okula gönder devamsızlıktan kalıcam yoksa...

Hemen canımı alma Rabbim bırakta hayatla didişeyim, mümkünse dişi gönder azrailimi ölümle sevişeyim...

Rekor insanın kendine yakışanı kırmasıdır...

Güzel asmadan çıkar güzel yaprak, marifet o yapraktan güzel dolma yapmak...

Hayat boktan ama grafikleri güzel...

14 Şubat sevgililer günü bayan eleman alımları başlamıştır, bilginize...

Her sokakta kavgamız, her duvarda yazımız, her karakolda namımız ve her genç kızın çantasında bir fotoğrafımız vardır

msn nickleri(karışık)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hasret Nickleri - Ayrilik Nickleri
» Kolera Nickleri - Rap Nickleri
» Renkli Msn Nickleri