~GrupHepsiFanCluß~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~GrupHepsiFanCluß~

Gerçek Hepsicilerin olduqu Biyer War mı Bildiğin? Tabi burdan başka??

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

GüLçin ErgüL Hakkındaki YorumLarınız-ŞiirLeriniz.

5 posters
YazarMesaj
Aybush
Cemreji-Admin
Cemreji-Admin
Aybush

ruh halin : GüLçin ErgüL Hakkındaki YorumLarınız-ŞiirLeriniz. Yaramazqf51fg61wz4
Grup Hepsi\'den Kimi Seviyosn! : GüLçin ErgüL Hakkındaki YorumLarınız-ŞiirLeriniz. Ck12il7

GüLçin ErgüL Hakkındaki YorumLarınız-ŞiirLeriniz. Empty
MesajKonu: GüLçin ErgüL Hakkındaki YorumLarınız-ŞiirLeriniz.   GüLçin ErgüL Hakkındaki YorumLarınız-ŞiirLeriniz. Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 11:07 am

GüLçin hakkındaki yorumLarınızı ve ona yazdığınız şiirLeri bu başLık aLtından yayınLıyacağız.Lütfen gereksiz mesaj,fLood ve banLanmanıza yoL açacak davranışLarda buLunmayınız.
http://gruphepsiciyiz.bosfforum.com
ErenLower
Moderatör
Moderatör
ErenLower

ruh halin : GüLçin ErgüL Hakkındaki YorumLarınız-ŞiirLeriniz. Yaramazqf51fg61wz4

MesajKonu: Geri: GüLçin ErgüL Hakkındaki YorumLarınız-ŞiirLeriniz.   GüLçin ErgüL Hakkındaki YorumLarınız-ŞiirLeriniz. Icon_minitimeSalı Eyl. 02, 2008 1:19 pm

ne die biLirimki cooq ttLı sakar Sarı seker isTe.....
**CK-Burcu**
Gerçek Hepsiciyim
Gerçek Hepsiciyim
**CK-Burcu**

ruh halin : GüLçin ErgüL Hakkındaki YorumLarınız-ŞiirLeriniz. 12seytaniuq01bp71yk6
Grup Hepsi\'den Kimi Seviyosn! : GüLçin ErgüL Hakkındaki YorumLarınız-ŞiirLeriniz. Ck12il7

MesajKonu: Geri: GüLçin ErgüL Hakkındaki YorumLarınız-ŞiirLeriniz.   GüLçin ErgüL Hakkındaki YorumLarınız-ŞiirLeriniz. Icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 6:36 pm

gülçin çok güzel ve tatlı biri.başka ne diyeyim ki!
gülçin_hastası
Süper Moderatör
Süper Moderatör
gülçin_hastası

ruh halin : GüLçin ErgüL Hakkındaki YorumLarınız-ŞiirLeriniz. 12seytaniuq01bp71yk6
Grup Hepsi\'den Kimi Seviyosn! : GüLçin ErgüL Hakkındaki YorumLarınız-ŞiirLeriniz. Yhstk4

MesajKonu: Geri: GüLçin ErgüL Hakkındaki YorumLarınız-ŞiirLeriniz.   GüLçin ErgüL Hakkındaki YorumLarınız-ŞiirLeriniz. Icon_minitimePerş. Eyl. 11, 2008 5:53 pm

**CK-Burcu** demiş ki:
gülçin çok güzel ve tatlı biri.başka ne diyeyim ki!
|~AngeL~|
Takıldım Kaldım
Takıldım Kaldım
|~AngeL~|

Grup Hepsi\'den Kimi Seviyosn! : GüLçin ErgüL Hakkındaki YorumLarınız-ŞiirLeriniz. Gl2cr4

MesajKonu: Geri: GüLçin ErgüL Hakkındaki YorumLarınız-ŞiirLeriniz.   GüLçin ErgüL Hakkındaki YorumLarınız-ŞiirLeriniz. Icon_minitimeCuma Ekim 03, 2008 8:27 pm

Prenses*m o benim..<3
4 Yıl Boyunca Onu Çok Sevdim..
O Çok özeL benim için..
Aşkım o meLeğim benim (LL)
http://www.photoshop.oqtr.com

GüLçin ErgüL Hakkındaki YorumLarınız-ŞiirLeriniz.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-